Kurz redukce nadváhy - hubnutí na míru

Vítejte v internetovém  Kurzu hubnutí a cílené redukce nadváhy. Tento internetový kurz hubnutí pomáhá všem rozhodnutým pro hubnutí, kteří hledají oporu při vykročení správným směrem ke zdravému hubnutí a aktivnímu životnímu stylu s jídelníčkem na míru. Ačkoli nebývá pro muže obvyklé, zabývat se svojí nadváhou, jsou v našem internetovém kurzu hubnutí vítáni rovněž. Při úspěšném hubnutí na Vás čeká BONUS! (viz. Info o kurzu)

 

O nás

Specializujeme se především na internetové kurzy hubnutí a redukci nadváhy. Základem je individuální přístup ke každému klientovi, kdy sledujeme dosavadní stravovací zvyklosti a běžné nutriční stereotypy. Ty jsou pak podkladem zpracování individuálního jídelníčku na míru

Naše pomoc Vám?

Hlavní naší náplní je poskytování poradenských služeb a konzultací v oblasti zdravé výživy a zdravého hubnutí pomocí běžných potravin dostupných za přijatelnou cenu.

Naší ambicí je nabídnout Vám kvalitní individuální poradenství, respektující Váš dosavadní způsob stravování s modifikací na uplatnění zásad zdravé výživy a zdravého životního stylu.

Výběr našich klientů?

Mezi klienty našeho internetového kurzu hubnutí patří především lidé s nadváhou, případně s lehčí formou obezity bez závažných zdravotních komplikací. Výhodou je znalost ovládání internetu a mobilního telefonu. Podmínkou je minimální věk 18 let.

Náš přístup?

Náš systém individuálního hubnutí  vyžaduje poměrně přesnou znalost nutričního a energetického složení běžných potravin. Ale k tomu nenutíme Vás! Starosti s propočtem skladby Vaší stravy přenechte nám. Pro Vaši orientaci plně postačí tzv. nutriční faktor, který Vám můžeme poskytnout pro každou běžnou potravinu nebo pokrm. Tento údaj Vás informuje o nutriční vydatnosti určitého pokrmu. Možná by byl pro někoho výstižnější název Index nutriční vydatnosti. Čím nižší hodnotu nutričního faktoru potravina má, tím delší dobu Vás zasytí. Nutriční faktor je  komplexnější než doposud běžně uváděný glykemický index.Tento systém je zcela unikátní a byl vyvinut firmou Reduna.cz.

Vaše spoluúčast

Od Vás očekáváme, že se soustředíte na své fyzické aktivity. To je to jediné, co nemůžeme převzít za Vás! Ale je to současně jedna z mnoha věcí, kde se budeme snažit, být Vám maximálně nápomocni.

Naše individuální internetové kurzy hubnutí Vám umožní redukci nadváhy bez zbytečného hladovění při použití běžných potravin a jídelníčku "ušitého" Vám přímo na míru. Kontakt na nás...

© 2009-2014 Reduna | tvorba webových stránek: ananas.cz | Menu: Úvod | O nás | Zajímá vás? | Potřeba hubnout | Ceník | Kontakt

tisk | ↑ nahoru
© 2009-2014 reduna.cz - Ing. Josef Pokorný, tel: +420 , kurz hubnutí