Kurz redukce nadváhy - hubnutí na míru

Vítejte v internetovém  Kurzu hubnutí a cílené redukce nadváhy. Tento internetový kurz hubnutí pomáhá všem rozhodnutým pro hubnutí, kteří hledají oporu při vykročení správným směrem ke zdravému hubnutí a aktivnímu životnímu stylu s jídelníčkem na míru. Ačkoli nebývá pro muže obvyklé, zabývat se svojí nadváhou, jsou v našem internetovém kurzu hubnutí vítáni rovněž. Při úspěšném hubnutí na Vás čeká BONUS! (viz. Info o kurzu)

 

Poradce pro výživu

Přestože jsou media plná nových "zaručených" návodů, jak snadno zhubnout, je stále mnoho lidí, kteří mají nadváhu. Zpravidla nevedou ke snížení nadbytečného tělesného tuku ani "zázračné" přírodní doplňky. Hlavním přostředkem pro regulaci tělesné hmotnosti je především úprava jídelníčku a celkového životního stylu.

Všem, kdo jsou odhodláni skoncovat s nadváhou, jsem připraven podat pomocnou ruku.

Jmenuji se Josef Pokorný, jsem absolventem Vysoké školy chemicko-technologické a certifikovaným poradcem pro výživu. Jako pracovník forenzní laboratoře jsem se m.j. zabýval i analýzou cizorodých látek v potravinách. Věnuji se poradenství v oboru racionální výživy a tato oblast je mým koníčkem již bezmála 30 let. V té době se moje tělesná hmotnost při výšce 182 cm pohybovala na hranici metrického centu. Po počátečních pokusech naplněných postupnými úbytky na váze a doprovázených znovunabráním pracně shozených kil, jsem nakonec vytvořil stravovací a monitorovací systém, který mi dodnes umožňuje držet moji tělesnou hmotnost v patřičných mezích. A také většina lidí z okruhu mých přátel, kteří projevili o tento způsob hubnutí zájem, vyřešila svůj problém s nadváhou.

Tento systém mi pomohl nejen shodit vytoužených 18 kg, ale umožňuje mi s malými výkyvy kolem Vánoc, Velikonoc a podobných období udržovat vcelku stabilní tělesnou hmotnost. Ověřil jsem si, že úpravou stravovacích návyků při respektování několika jednoduchých pravidel, lze dospět k celkové tělesné a duševní rovnováze, dobré fyzické kondici a celkovému zdraví a životní pohodě.

S klidným svědomím mohu uvést, že jsem se ve svých začátcích dopustil většiny možných chyb, se kterými se setká každý začátečník. Proto jsem přesvědčen, že jsem schopen nejen vstřícně a ochotně vyslechnout někdy ponurá líčení peripetií začínajících klientů, ale jsem schopen Vám poradit, jakých chyb se vyvarovat.

V případě Vašeho zájmu o konzultaci mě můžete kontaktovat e-mailem nebo telefonicky - kontakt

© 2009-2014 Reduna | tvorba webových stránek: ananas.cz | Menu: Úvod | O nás | Zajímá vás? | Potřeba hubnout | Ceník | Kontakt

tisk | ↑ nahoru
© 2009-2014 reduna.cz - Ing. Josef Pokorný, tel: +420 , kurz hubnutí