Kurz redukce nadváhy - hubnutí na míru

Vítejte v internetovém  Kurzu hubnutí a cílené redukce nadváhy. Tento internetový kurz hubnutí pomáhá všem rozhodnutým pro hubnutí, kteří hledají oporu při vykročení správným směrem ke zdravému hubnutí a aktivnímu životnímu stylu s jídelníčkem na míru. Ačkoli nebývá pro muže obvyklé, zabývat se svojí nadváhou, jsou v našem internetovém kurzu hubnutí vítáni rovněž. Při úspěšném hubnutí na Vás čeká BONUS! (viz. Info o kurzu)

 

Výsledky našich klientů

(pozn. admin.: příběhy klientů byly upraveny a zkráceny)

Ludmila Šimůnková, Praha

V průběhu posledních deseti let jsem vyzkoušela všecko možné. Dělenou stravu, beztukovou dietu, instantní koktejly, tukožroutské polévky. Pomohlo mi to sice zhubnout, ale po nějaké době jsem zase nabrala. A jestě něco navíc. Známá mi doporučila firmu Reduna.cz. Po absolvování vstupních testů a prvních několika konzultacích jsem pomalu začala chápat, kde dělám chyby. Od konce března do září jsem zhubla o 17 kg. Zjistila jsem, že moje hladovění bylo zbytečné. Dneska se cítím báječně a odpadly i bolesti nohou. Občas si dopřeji i své oblíbené oříšky a perníčky. Už znám jejich záludnost.

Jana Malá, Praha-Vinohrady

Po několika dietách se mi podařilo zhubnout o 10 kg. V životě mě nepotkávalo jen samé štěstí, takže mám dost pevnou vůli. Nebyl pro mě až tak velký problém si váhu držet. Po čase jsem začala mít zdravotní problémy. Únava, malátnost, pocity závratí. Když se přidala arytmie, skončila jsem v nemocnici. Vrátila jsem se s vyléčenou arytmií, ale ostatní problémy přetrvávaly. Pak mi kamarádka doporučila firmu, která jí pomohla s jejími problémy. Tak jsem kontaktovala firmu Reduna.cz. Už při úvodních testech se ukázalo, že zřejmě trpím skrytou podvýživou. Uvědomila jsem si, že většina mých jídel byla založena na zdravých cereáliích, ale chyběl mi dostatek živin. Dneska už jsem v pohodě a zdravotní problémy jsou pryč. Nikdy by mi nenapadlo, že diagnoza mých zravotních problémů bude „Nevhodná nutriční skladba stravy“.

Radoslava Boháčová - Praha 1

V minulosti jsem vyzkoušela vše možné. Těch diet a hladovění. Jenže, co jsem dietou sundala, bylo do roka zpátky a s přídavkem. A těch peněz za přírodní doplňky. Dlouho mi trvalo, než jsem překonala zábrany a obrátila se na výživového poradce. Roli taky hrála obava z finančních nákladů. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že částku na hubnutí si můžu regulovat sama. Peníze vložené do Kurzu cílené redukce nadváhy dnes považuji za jednu z nejlepších investic. Chci poděkovat Reduna.cz za pomoc, cítím se báječně a jsem překvapená z toho, jak leze váha dolů. Jím určitě více, než jsem jedla předtím. Musím hlídat hodiny, protože nemám vůbec hlad a snažím se jíst každé tři hodiny. Přesto jdou kila dolů. A to jsem zatím moc necvičila, teprve se s kamarádkou chceme přihlásit. Je to jako zázrak. Moc za vše děkuji.

Jiřina Skalníková – Praha 4

Od malička jsem bývala spíše hubená holka. Neztloustla jsem ani během mateřské, jak tomu bývá obvykle. I dneska vážím při 165cm přijatelných 64 kg. Všechno se zdálo v pořádku. Až do loňské preventivní lékařské prohlídky. Zjistili mi vysoký cholesterol a zvýšený krevní tlak. Vždycky jsem se snažila stravovat co nejzdravěji, hlavně doma při vaření. Žádné smážo, vepřo-knedlo-zelo, o vepřovém sádle ani nemluvě. Majonézu a tatarku dávno nahradily jogurtové dresinky, tuky olivový olej. A teď tohle. Když se stav nelepšil ani po půl roce, vzpomněla jsem si, že jeden bývalý kolega pracuje jako výživový poradce. Se smíšenými pocity jsem mu zavolala. Zpočátku to vypadalo na planý pokus, ale po nějaké době, kdy jsem si zapisovala po několik týdnů konzumaci mimo domov, se podařilo zdroj cholesterolu vypátrat. Takže díky firmě Reduna.cz mám po problému, jen jsem opatrnější při výběru stravovacích zařízení.

Ing. Vladimír Petřina - Praha

Od školních až do studentských let jsem se věnoval různým sportům. Nebyly to sice olympijské výkony, ale v přeboru škol jsem si vedl dobře. Po vysoké jsem sportovat přestal. Nemusím zdůrazňovat, že nedostatek pohybu, maminčina vyhlášená kuchyně a pivní sedánky s kamarády "Na Růžku" se pomalu začaly projevovat na váze. Zpočátku mi to tolik nevadilo, ale bydlím v domě bez výtahu ve čtvrtém patře. Nedávno jsem se přistihnul, že se musím v každém patře zastavit a vydýchat. Co víc, moje přestávky jsou stále delší. Přitom si nemyslím, že bych se přejídal. Ráno vstávám pozdě, takže ani nesnídám. Na váhu už radéji nestoupám. Na internetu jsem našel webovky firmy Reduna.cz a přihlásil se do Kurzu CRN, tak jsem zvědav. 

Marta Šťastná, Kolín

Nedávno jsem oslavila kulatiny. Nebudu psát jaké, ale 30 mi už bylo. V důsledku krize přišla naše firma na buben. Tušila jsem, že hledání nového zaměstnání nebude hračka. Naději mi dávalo to, že jsem pracovala jako účetní a po těch je poptávka pořád. V té době jsem byla, jak se říká, dost při těle. Běhání po úřadech a firmách, kam mě posílal pracák, mi dávalo docela zabrat. Nezájem o mou práci mě deprimoval. Stres jsem si začala léčit mlsáním a to mou depku ještě zhoršovalo. Kamarádka, kterou jsem potkala v cukrárně, mě přivedla k podezření, jestli to není právě nadváha, co je příčinou mých neúspěchů. V myšlenkách jsem si přehrála úryvky pohovorů. I když to nikdo neřekl přímo, musela jsem jí dát za pravdu. Volný čas jsem začala trávit hledáním vhodného způsobu, jak zhubnout. Zkoušela jsem leccos. Až jsem narazila na firmu, která se zabývá internetovým poradenstvím pro hubnutí. V té době jsem našla brigádu, práce z domova, takže mi tento způsob hubnutí na dálku vyhovoval. Jak klesala moje kila, tak mi rostlo sebevědomí. Všimla jsem si, že i lidé v okolí se na mě dívají jinak. Nevím, jestli to byla zásluha firmy Reduna.cz, ale dnes pracuji jako osobní asistentka v jedné i přes krizi prosperující firmě. Stres mám pořád, ale depky jsou pryč. 

Josef Hradský, Brno

Zhruba před dvěma lety, při oslavě narozenin, jsem se zařekl, že skoncuji s obezitou. Jasně, že obézní jsem nebyl, jen jsem dobře vypadal. Začal jsem chodit do posilovny a ejhle, kila šla dolů. Za půl roku jich bylo dvacet dole. Jenže pak se váha ustálila a přesto, že cvičím pravidelně dodnes, už nešlo dolů ani kilo. Mně osobně to nevadilo, ale žena si mě dobírala, že mám stejně deset kilo nadváhu a prý podle jakéhosi indexu jsem stejně obézní. Kámoši mi poradili, že na webu reduna.cz je kalkulátor, kam stačí zadat svoje údaje. Zkusil jsem to. Žena se mi už nesměje. Ukázal jsem jí výsledky. Nemá doma tlusťocha, ale kulturistu!

Alena Veselá, Tábor

Často slýcháme, že obezita je v genech, že obézní rodiče mají obézní děti. Mí rodiče byli pěkně do kulata, moje sestra byla baculatá a já, jak jinak, taky. Už od školních let byl pro mě trauma povinný tělocvik. Většinou jsem měla omluvenku nebo po ruce nějakou výmluvu. Kila navíc jsem si přinesla i do manželství, i když můj nastávající byl jako proutek. Jenže po pár letech manželství byl na tom stejně jako já. To, že obézní rodiče mají obézní děti, jsem věděla. A obě naše děti tomu odpovídaly, že by ale manžel byl utajený příbuzný? Hloupost! Vrtalo mi to hlavou tak dlouho, až jsem se obrátila na poradce přes výživu. Dověděla jsem se, že určitá souvislost tu je. Prý, že se jedná pouze o dispozici, jako u všech vrozených vloh. Ve skutečnosti jsou genetické poruchy spíše výjimečné. Příčina toho, že v naší rodině včetně dětí a manžela máme kila navíc, bude asi jinde. Za přispění odborníků jsem pomalu začala chápat, kde se asi stala chyba. Z domova jsem si odnesla nejen kila navíc, ale i máminy oblíbené recepty. Vydatná strava vykonala své. Pochopila jsem, že jídla typu smažený vepřový řízek nebo smažený sýr s hromadou hranolků a tatarkou nebylo to nejlepší, co jsem si z rodného hnízda přinesla. Dneska mám o 15 kilo méně a na geny se už nevymlouvám.

Libuše Těšitelová, Teplice

Bývala jsem docela hezká holka. Taková, za kterou se chlapi otáčejí. Neříkám, že každý, ale osm z deseti určitě. Však to taky manželovi dost vadilo. Hodně žárlil, ale neměl důvod. Žila jsem jen rodinou. Taky to na mně začalo být vidět. Po třech dětech jsem postupně dost nabrala, ale v té době mi to nevadilo. Jenže děti odrostly, dnes mají svoje rodiny a své starosti. Když jsem přišla tragicky i o manžela, jako by se zhroutil svět. Většinu volného času jsem strávila listováním ve starých albech a mlsáním dobrůtek. Moje váha nezadržitelně narůstala. Když jsem zjistila, že už si ani nezapnu boty a u pokladny v marketu nejsem schopna posbírat z podlahy rozsypané drobné, řekla jsem si: Dost! Za pomoci odborného poradce jsem začala systematicky hubnout. Myslím, že do té doby neměl svědomitější klientku. Poctivě jsem dodržovala všechny rady. Díky tomu jsem už skoro na své dívčí váze. Ve fitku jsem poznala nového přítele. Teď, když jsme na všechno dva, je i dodržování rozumné životosprávy mnohem snazší.

 

© 2009-2014 Reduna | tvorba webových stránek: ananas.cz | Menu: Úvod | O nás | Zajímá vás? | Potřeba hubnout | Ceník | Kontakt

tisk | ↑ nahoru
© 2009-2014 reduna.cz - Ing. Josef Pokorný, tel: +420 , kurz hubnutí