Kurz redukce nadváhy - hubnutí na míru

Vítejte v internetovém  Kurzu hubnutí a cílené redukce nadváhy. Tento internetový kurz hubnutí pomáhá všem rozhodnutým pro hubnutí, kteří hledají oporu při vykročení správným směrem ke zdravému hubnutí a aktivnímu životnímu stylu s jídelníčkem na míru. Ačkoli nebývá pro muže obvyklé, zabývat se svojí nadváhou, jsou v našem internetovém kurzu hubnutí vítáni rovněž. Při úspěšném hubnutí na Vás čeká BONUS! (viz. Info o kurzu)

 

Informace o kurzu redukce nadváhy

Co Vám Kurz hubnutí a cílené redukce nadváhy nabízí?

Zcela unikátní přístup k posouzení vyváženosti jídelníčku. Až šokující jednoduchost hodnocení nutriční vyváženosti. Stačí spočítat Celkový nutriční faktor Vašeho jídelníčku, případně Nutriční faktor jednotlivých jídel...více

 

Jedná se o internetový kurz a Vaše spolupráce s námi má tři úrovně:

Co získáte v rámci kurzu Basic-KCRN.

 Antropometrická analýza postavy

Na základě Vašich vstupních údajů obdržíte v rámci Basic-KCRN :

Komplexní energetická bilance

Dále vyhodnocení Vašeho dosavadního životního stylu:

Další informace....

Získáte přístup k pokynům pro racionální stravování, doporučení pro optimální skladbu stravy a doporučené způsoby úpravy pokrmů.

Máte také možnost si monitorovat svoje stravovací návyky, získat nutriční snímek Vaší týdenní konzumace nebo obdržet bilancovaný individuální týdenní jídelníček.

Po celou dobu máte možnost individuálních konzultací s odborným poradcem pro výživu. V případě osobní konzultace lze provést měření tělesného tuku pomocí měřiče OMRON.

Po přihlášení

Po obdržení Vaší vyplněné přihlášky Vás neprodleně vyrozumíme o zařazení do kurzu s přidělením zákaznického čísla, které bude současně Vaším variabilním symbolem při platebním styku s námi. Následně obdržíte kopii potvrzené přihlášky v e-verzi. Předpokládaná doba trvání kurzu cca 1 - 2 měsíce, záleží na Vašem rozhodnutí, s plánovaným úbytkem tělesné hmotnosti cca 4 kg/měsíc.

Průběžný monitoring

Sledování tělesné hmotnosti a úbytků v pase, hrudníku a bocích se provádí 1x týdně vyplněním tabulky Kalkulátoru rizkových parametrů. Informace můžete také zasílat pomocí SMS nebo e-mailem s uvedením zákaznického čísla (VS). Způsob zasílání si zvolíte sami!

Na základě monitoringu, pak v případě úspěšného hubnutí, máte možnost získat zvýhodněný Bonus (viz. níže). V případě dočasného neúspěchu máte možnost konzultací s odborným poradcem.

Konzultace

Pohybové aktivity

Průběžně je prováděn monitoring tělesných aktivit (s možností energetické bilance), sledování tělesné hmotnosti a obvodu pasu, boků a hrudníku.

Současně s Vámi budou konzultovány individuální možnosti příp. dalších Vám vyhovujících pohybových aktivit, které umožní zvýšit Váš energetický výdej..

Bonus!!!

Předpokládaná rychlost hubnutí je 1 kg týdně, t.j. 4 kg za měsíc.

Pokud se Vám podaří díky ukázněnosti dosáhnout poklesu hmotnosti splňující uvedený limit, můžete obdržet až 20% slevy na jednotlivě hrazených službách (konzultace, nutriční snímek týdne, individuální jídelníček).

© 2009-2014 Reduna | tvorba webových stránek: ananas.cz | Menu: Úvod | O nás | Zajímá vás? | Potřeba hubnout | Ceník | Kontakt

tisk | ↑ nahoru
© 2009-2014 reduna.cz - Ing. Josef Pokorný, tel: +420 , kurz hubnutí