Kurz redukce nadváhy - hubnutí na míru

Vítejte v internetovém  Kurzu hubnutí a cílené redukce nadváhy. Tento internetový kurz hubnutí pomáhá všem rozhodnutým pro hubnutí, kteří hledají oporu při vykročení správným směrem ke zdravému hubnutí a aktivnímu životnímu stylu s jídelníčkem na míru. Ačkoli nebývá pro muže obvyklé, zabývat se svojí nadváhou, jsou v našem internetovém kurzu hubnutí vítáni rovněž. Při úspěšném hubnutí na Vás čeká BONUS! (viz. Info o kurzu)

Novinka 1 !!!   Možnost Dárkového poukazu

 

Darujte krásu!!  Darujte zdraví!!  Darujte kurz hubnutí!!


Motivující dárkový poukaz! 

Máte ve svém okolí někoho, kdo je Vám velmi blízký a máte obavy o jeho zdraví v souvislosti s nadváhou? Někoho, komu každoročně o Vánocích nadělujete knížku o hubnutí. Dejte mu najevo svou podporu  a věnujte mu Dárkový motivující balíček v podobě dvouměsíčního internetového Kurzu cílené redukce nadváhy.

Objednávka dárkového poukazu >>

Co „Dárkový balíček“ obsahuje?

Test preference pokrmů

Test umožní celkový monitoring dosavadních stravovacích návyků, lidově řečeno, umožní tipnout na jakých potravinách člověk „ujíždí“. Součástí vyhodnocení jsou i rady výživového poradce, jak Váš současný jídelníček upravit směrem ke zdravému životnímu stylu. 

Nutriční snímek týdenní konzumace

Jedná se o podrobnou bilanci stravovacích návyků s přesnou energetickou a nutriční bilancí, na jehož základě lze doporučit, co ve svém jídelníčku omezit nebo naopak, čím svůj jídelníček obohatit. Více informací najdete na stránce Nutriční snímek

Individuální týdenní bilancovaný jídelníček

Zahrnuje rozpis jídel „ušitý na míru“ obdarovanému. Vychází z jeho dosavadní oblíbené skladby stravy, ale je upraven tak, aby současně maximálně respektoval zásady zdravého jídelníčku. Jednotlivá jídla jsou vyvážena tak, aby vykazovala optimální nutriční faktor, který zaručí výživovou vydatnost po dobu několika hodin a tím výrazně mírní pocit hladu po celý kurz hubnutí. Více najdete na stránce Individuální bilancovaný jídelníček

Aktuální nabídka navíc zahrnuje:

Celkovou antropometrickou analýzu postavy

Umožní Vám dovědět se o Vaší postavě i to, co v zrcadle neuvidíte a co Vám neodhalí ani BMI. Získáte individuální informace o tělesné kondici, obsahu tukové tkáně a aktivní tělesné hmoty, informaci o Vaší optimální tělesné hmotnosti, doporučeném optimálním obvodu pasu.

Kompletní energetickou bilanci

Stanovení hodnoty Vašeho bazálního metabolismu, doporučenou energetickou i nutriční denní dávku živin, v případě výrazné nadváhy i doporučenou redukovanou denní dávku.

To vše za mimořádnou celkovou cenu 2000 Kč.

Co má  Dárkový poukaz obsahovat, specifikujete (objednatel) v písemné objednávce vyplněné přímo na našich stránkách (viz. výše). Po obdržení Vaší objednávky Vás budeme informovat mailem nebo telefonicky o způsobu úhrady a bankovním spojení. Po uhrazení ceny poukazu na BÚ bude objednateli poukazu předložen ke schválení  a případné korekci návrh poukazu vyplněný podle specifikací uvedených v objednávce. Názvy poukazů si můžete  pro  zobrazené motivy měnit podle zadání v objednávce. Jinak řečeno, pro kterýkoliv poukaz uvedený v nabídce si můžete zvolit libovolný název.

Nabídka platí do odvolání.

Způsob doručení

Dárkový poukaz Vám bude zaslán po schválení předlohy. Způsob doručení si zvolíte v objednávce. Poukaz má platnost 6 měsíců od data vydání.

 

 

Novinka 2 !!!    Pomůcky pro samostatné hubnutí

Rozhodli jste se hubnout vlastními silami?

Víte, jak jste na tom s postavou?

Znáte energetické požadavky Vašeho metabolizmu?

Víte, na kterých potravinách "ujíždíte"?

 

Nabízíme užitečný balíček pro všechny, co si věří!

 

Máte příležitost získat s 50%ní slevou Antropometrickou analýzu Vaší postavy, dále 50%ní slevu na Komplexní energetickou bilanci a zároveň  45%ní slevu na Test preference pokrmů.

Tyto 3 naše pomůcky v původní ceně 690 Kč můžete mít nyní za celkovou cenu 399 Kč

Antropometrická analýza - poskytne Vám informace o Vašich hmotnostně-výškových a obvodových relacích Vaší postavy a zahrnuje: BMI, BFI, ITP, WHR, Pas, Pas/TělVýš, RMS, TělTuk, AktTělHm, OptTělHm, OptObvPas.

Komlexní energetická bilance - představuje celkovou kalkulaci Vaší energetické denní spotřeby, počínaje výpočtem úrovně bazálního metabolizmu, běžné denní energetické dávky a v případě nadváhy i doporučené redukované denní energetické dávky pro dohodnutý týdenní nebo měsíční úbytek tělesné hmotnosti (obvykle 2 kg/měsíc). 

Test preference pokrmů - test monitoruje Vaše současné stravovací návyky. Sleduje, které potraviny a pokrmy upřednostňujete nebo o které potraviny se naopak ochuzujete. Součástí vyhodnocení testu jsou i doporučení výživového poradce, jak Váš jídelníček případně ozdravit.

 

Nabídka obnovena do 31. 1. 2019

 

Nabídka je vhodná i pro ty, co už samostatně zhubli a nyní se udržují na své váze, protože pomocí Antropometrické analýzy hmotnostně výškových a obvodových parametrů Vaší postavy lze kupř. indikovat latentní obezitu (někdy také označovanou abdominální nebo břišní obezita), kdy je tělesná hmotnost ještě v normě (bývá častým jevem u vyznavaček drastických diet).

 

Využijte této nabídky!

Registrujte se na našich stránkách a kontaktujte nás.

Do kontaktního formuláře stačí napsat: kromě Vašich kontaktních údajů text: "Chci zhubnout samostatně"

 

 

 Novinka 3 !!!    Optimalizace jídelníčku

Hubnout nepotřebujete anebo jste již zhubli a teď se pouze udržujete na své váze a obáváte se jo-jo efektu?

Máte pochyby, jestli je Váš udržovací jídelníček nutričně vyvážený?

Nejste si tak úplně jisti, jestli Váš jídelníček odpovídá energetickým požadavkům Vašeho metabolizmu?

 

Pokud jste na uvedené otázky odpověděli alespoň jednou "ANO", pak máme pro Vás následující nabídku!

Pokud nám zašlete Váš přehled současné týdenní konzumace se specifikací toho, co jste za týden zkonzumovali a v jakém množství, vyhodnotíme Vám energetickou a nutriční vydatnost Vašeho jídelníčku a spočítáme týdenní nutriční faktor.

Nutriční snímek týdenní konzumace - umožní posoudit energetickou a nutriční vyváženost Vašeho současného jídelníčku s ohledem na jeho pestrost, počet jídel za den, obvyklou úpravu jídel, množství a celkový nutriční faktor.

To vše v mimořádné slevové akci se slevou 40% za konečnou částku 299 Kč.

Původní cena 500 Kč.

Nabídka platí do 31. 01.  2019

Využijte Vaši příležitost!

Zbavte se pochyb a získejte jistotu, že Váš jídelníček je skutečně nutričně vyvážený podle Celkového nutričního faktoru.

Registrujte se na našich stránkách a do kontaktního formuláře uveďte Vaše kontaktní údaje a do textu napište: "Optimalizace jídelníčku"© 2009-2014 Reduna | tvorba webových stránek: ananas.cz | Menu: Úvod | O nás | Zajímá vás? | Potřeba hubnout | Ceník | Kontakt

tisk | ↑ nahoru
© 2009-2014 reduna.cz - Ing. Josef Pokorný, tel: +420 , kurz hubnutí