Kurz redukce nadváhy - hubnutí na míru

Vítejte v internetovém  Kurzu hubnutí a cílené redukce nadváhy. Tento internetový kurz hubnutí pomáhá všem rozhodnutým pro hubnutí, kteří hledají oporu při vykročení správným směrem ke zdravému hubnutí a aktivnímu životnímu stylu s jídelníčkem na míru. Ačkoli nebývá pro muže obvyklé, zabývat se svojí nadváhou, jsou v našem internetovém kurzu hubnutí vítáni rovněž. Při úspěšném hubnutí na Vás čeká BONUS! (viz. Info o kurzu)

 

Individuální bilancovaný jídelníček

Zpracovat nutričně i energeticky bilancovaný jídelníček šitý na míru klienta a vycházející z běžně dostupných potravin je poměrně pracná a odborně náročná záležitost. Všimli jste si, že s takovými firmami, které uvedený produkt nabízejí, jakoby se poslední dobou roztrh pytel. Většínou když se setkáte s nabídkou tzv. jídelníčků na míru, obdržíte jen rámcová obecná doporučení, kterými se to v různých časopisech pro ženy jen hemží. Jestli to firma myslí s jídelníčkem na míru vážně, poznáte m.j. i podle toho, jak podrobně se zabývá analýzou Vašich stravovacích zvyklostí a Vaším dosavadním nutričním stereotypem.

Vyvážený jídelníček

Skutečný „Individuální bilancovaný jídelníček“ vyžaduje dokonalou znalost nutričního složení jednotlivých potravin. Dokonce i když znáte zastoupení jednotlivých nutričních složek (bílkovin, tuků, sacharidů, vlákniny, mikronutrientů) běžně dostupných potravin, není snadné vytvořit jejich kombinaci, která by byla vyvážená jak nutričně, tak i energeticky. A pokud má jídelníček i maximálně respektovat Vaše dosavadní stravovací návyky, to už vyžaduje značnou dávku zkušeností. Na druhou stranu, podle těchto pravidel vytvořený Individuální bilancovaný jídelníček šitý na míru, nebude pro Vás obtížné dodržet.

Bilancovaný nutriční faktor

Právě tímto směrem je zaměřen soustředěný vývoj firmy Reduna.cz. Podařilo se nám vytvořit nástroj pro posouzení vhodné nutriční skladby, pomocí kterého lze provést porovnání různých pokrmů a jejich kombinací. Tímto nástrojem je Nutriční faktor - Nf. Pomocí tohoto matematicky odvozeného údaje, charakteristického pro daný pokrm, se dá rozhodnout, která poživatina je z hlediska výživy vydatnější a tedy pro určitý styl stravování vhodnější.

Co je základem bilancovaného indivinduálního jídelníčku

Celková energetická a nutriční bilance individuálního jídelníčku vychází z bazálního metabolizmu konkrétního klienta, jeho aktuálních antropometrických parametrů, aktuálního životního stylu, dosavadního stravovacího nutričního stereotypu, celkové fyzické a zdravotní kondice a dohodnutých plánovaných úbytků hmotnosti (max. 1 kg za týden).

Pokud jste se rozhodli pro Bilancovaný individuální jídelníček na míru najdete nás zde

 

© 2009-2014 Reduna | tvorba webových stránek: ananas.cz | Menu: Úvod | O nás | Zajímá vás? | Potřeba hubnout | Ceník | Kontakt

tisk | ↑ nahoru
© 2009-2014 reduna.cz - Ing. Josef Pokorný, tel: +420 , kurz hubnutí