Kurz redukce nadváhy - hubnutí na míru

Vítejte v internetovém  Kurzu hubnutí a cílené redukce nadváhy. Tento internetový kurz hubnutí pomáhá všem rozhodnutým pro hubnutí, kteří hledají oporu při vykročení správným směrem ke zdravému hubnutí a aktivnímu životnímu stylu s jídelníčkem na míru. Ačkoli nebývá pro muže obvyklé, zabývat se svojí nadváhou, jsou v našem internetovém kurzu hubnutí vítáni rovněž. Při úspěšném hubnutí na Vás čeká BONUS! (viz. Info o kurzu)

 

Lákají Vás diety?

Získali jste novou zaručenou dietu, v pořadí již jedenáctou a očekáváte, že tentokrát tutově zhubnete? Zřejmě máte duši hráče. Pak vězte, že jste na kolotoči, ze kterého je obtížné vystoupit. Každá náhlá změna Vašich stravovacích návyků sice umožní shodit několik kilogramů, ale po návratu k obvyklému stravování je máte nazpět i s přídavkem.

Ne dietám

Hned na počátku je třeba zdůraznit, že v případě Kurzu cílené redukce nadváhy se nejedná o klasickou dietu. Náš systém je založen na pozvolné a dlouhodobé úpravě stravovacích návyků. Vychází z běžně dostupných potravin na našem trhu. Jeho základem je bilancované nutriční složení jednotlivých potravin s ohledem na poměr základních složek – tuky, cukry, bílkoviny (chcete-li odborně- lipidy, sacharidy, proteiny).

Vliv nutriční skladby

Není tajemstvím, že jednotlivé druhy běžných potravin se výrazně liší zastoupením těchto tří hlavních složek. V principu lze říci, že převážná většina potravin má zastoupení těchto složek značně nevyvážené. Pokud bychom se stravovali pokrmy, v nichž převažuje tuková složka výrazně nad bílkovinnou, nebo pokrmy s převahou sacharidů, je naše nadváha příp. obezita jen otázkou času.

Vyvážená strava

Východiskem je konzumace takových běžně dostupných pokrmů nebo jejich kombinací, které jsou nutričně vyvážené a odpovídají energetickým požadavkům našeho metabolismu. A toto je hlavním tématem Kurzu cílené redukce nadváhy.

© 2009-2014 Reduna | tvorba webových stránek: ananas.cz | Menu: Úvod | O nás | Zajímá vás? | Potřeba hubnout | Ceník | Kontakt

tisk | ↑ nahoru
© 2009-2014 reduna.cz - Ing. Josef Pokorný, tel: +420 , kurz hubnutí