Kurz redukce nadváhy - hubnutí na míru

Vítejte v internetovém  Kurzu hubnutí a cílené redukce nadváhy. Tento internetový kurz hubnutí pomáhá všem rozhodnutým pro hubnutí, kteří hledají oporu při vykročení správným směrem ke zdravému hubnutí a aktivnímu životnímu stylu s jídelníčkem na míru. Ačkoli nebývá pro muže obvyklé, zabývat se svojí nadváhou, jsou v našem internetovém kurzu hubnutí vítáni rovněž. Při úspěšném hubnutí na Vás čeká BONUS! (viz. Info o kurzu)

 

Nutriční snímek

Smyslem „Nutričního snímku“ zpravidla týdenní konzumace je zjištění Vašich dosavadních stravovacích návyků, co do počtu jídel denně, množství konzumovaných potravin, vyváženosti stravy, způsobu úpravy potravin apod.

Základem je dobrovolná a otevřená spolupráce

Aby výsledky vyhodnocení „Nutričního snímku“ týdenní konzumace plnily svůj účel, je nezbytná Vaše dobrovolná a otevřená spolupráce. Ve většině případů předchází tomuto vyhodnocení Test preference pokrmů. Komplexním vyhodnocením obou produktů lze dospět k poměrně objektivním výsledkům, které pak slouží jako podklad pro vyhotovení Individuálního bilancovaného jídelníčku.

Co zapisovat?

V praxi to vypadá tak, že vyplníte pro příslušné období prázdnou tabulku (najdete ji na konci této stránky). Do tabulky zapisujete veškerou denní konzumaci v časové posloupnosti tak, jak jednotlivá jídla následovala za sebou. Pokud je to možné i s uvedením hmotností nebo objemu. Samozřejmě, že se zapisují i nápoje. Současně do poznámky uvádíte další okolnosti, kupř. místo konzumace (jídelna, restaurace, ulice, kancelář, auto, doma apod.) Po vyplnění se tabulka kliknutím na ODESLAT automaticky odešle prostřednictvím e-mailu k dalšímu zpracování.

Co získáte?

Na základě takto získaných podkladů je pak zpracován přehled denní konzumace z hlediska množství potravy, pravidelnosti stravy, pitného režimu, způsobu stravování, energetického denního příjmu, nutriční skladby a průměrného denního nutričního faktoru a výsledky jsou následně s Vámi konzultovány.

Pro lepší názornost uvádíme příklad vyplněné tabulky:

nutriční snímek - ukázka

chci vyplnit tabulku >>

© 2009-2014 Reduna | tvorba webových stránek: ananas.cz | Menu: Úvod | O nás | Zajímá vás? | Potřeba hubnout | Ceník | Kontakt

tisk | ↑ nahoru
© 2009-2014 reduna.cz - Ing. Josef Pokorný, tel: +420 , kurz hubnutí