Kurz redukce nadváhy - hubnutí na míru

Vítejte v internetovém  Kurzu hubnutí a cílené redukce nadváhy. Tento internetový kurz hubnutí pomáhá všem rozhodnutým pro hubnutí, kteří hledají oporu při vykročení správným směrem ke zdravému hubnutí a aktivnímu životnímu stylu s jídelníčkem na míru. Ačkoli nebývá pro muže obvyklé, zabývat se svojí nadváhou, jsou v našem internetovém kurzu hubnutí vítáni rovněž. Při úspěšném hubnutí na Vás čeká BONUS! (viz. Info o kurzu)

 

Pohybové aktivity

K čemu pohybové aktivity slouží?

Vhodně zvolené pohybové aktivity Vám umožní nejen zhubnout efektivněji, než při pouhé úpravě stravovacích návyků, ale navíc budete mít zpevněné a pěkně tvarované tělo. Důležitou roli hrají tyto aktivity v okamžiku, kdy úroveň bazálního metabolizmu je velmi nízká a doporučená denní energetická dávka by byla nižší než 5000 kJ.

Pro správné formování Vaší postavy během redukce nadváhy a především pro dlouhodobé udržení tělesné hmotnosti je důležité nejen upravit jídelníček, ale je nutno pozměnit i dosavadní životního styl. K tomu patří jak vhodně volená skladba stravy, tak i odpovídající pohybové aktivity.

Jaké pohybové aktivity si vybrat?

V úvahu přicházejí dvě formy pohybových aktivit: vytrvalostní a silová.

Příklady vytrvalostních aktivit:

chůze, nordic walking, jogging, plavání, gymnastika, cyklistika

Příklady silových aktivit:

posilování na posilovacích strojích, cvičení s činkami, veslování, stepper (simulátor chůze do schodů)

Individuální program pro Vás

V našem Kurzu cílené redukce nadváhy s Vámi probereme Vaše možnosti a záliby a vytvoříme Individuální program pohybových aktivit.

Společně s Vámi také propočteme a stanovíme optimální zátěžovou tepovou frekvenci, podle které upravíte dobu a intenzitu pohybové aktivity tak, aby bylo dosaženo optimálního režimu pro spalování přebytečných tuků, aniž by současně byla ohrožena Vaše odhodlanost k hubnutí nepříjemným přetěžováním Vašeho organismu.

Pokud se Vám podaří do programu zapojit i někoho z blízkých lidí v okolí, budete mít výhodu v okamžicích, kdy Vaše odhodlání bude slábnout. A pokud ho navíc přemluvíte k účasti v našem "Kurzu hubnutí a redukce nadváhy" získáte slevový bonus 10%.

© 2009-2014 Reduna | tvorba webových stránek: ananas.cz | Menu: Úvod | O nás | Zajímá vás? | Potřeba hubnout | Ceník | Kontakt

tisk | ↑ nahoru
© 2009-2014 reduna.cz - Ing. Josef Pokorný, tel: +420 , kurz hubnutí